Ayrıcalıklı Rotalar 5. Sezon

Saffet Emre Tonguç - Ayrıcalıklı Rotalar

Ülkemizin sakladığı doğal – kültürel hazineleri, dünyanın en beğenilen ve merak edilen rotalarını keşfe çıktığım televizyon programım Ayrıcalıklı Rotalar, 2017 yılında NTV’de yayınlanmaya başladı.

 

Tarihten öyküler dinlemek, program için özel izinle açılan mekanları, müzeleri, sarayları, şatoları ve doğanın en güzel hallerine tanık olacağınız yerleri gezmek için merak ettiğiniz bölümün üzerine tıklamanız yeterli.

 

İyi seyirler!

5. SEZON

DATÇA - MARMARİS

Datça koyları, Kızkumu, Selimiye, Knidos antik kenti ve dahası ile ülkemizin cennet köşelerine bir kez daha hayran kalmaya hazır olun.

 

Bölümü izlemek için tıklayın.

GÖCEK

Göcek koyları, İztuzu Plajı, Dalyan, Kral Kaya Mezarları, Kaunos ve Kayaköy’de benzersiz bir yolculuk…

 

Bölümü izlemek için tıklayın.

AYVALIK - CUNDA

Huzurlu tatillerin vazgeçilmez rotasını, mitolojik öykülerden lezzetli yemeklere kadar her şeyiyle keşfediyoruz.

 

Bölümü izlemek için tıklayın.

BUDAPEŞTE

Buda Kalesi’nden Gellert Tepesi’ne, Parlamento binasından Gül Baba Türbesi’ne kadar tüm merak edilenleriyle adım adım Budapeşte…

 

Bölümü izlemek için tıklayın.

MACARİSTAN

Avusturya-Macaristan ve Osmanlı imparatorluklarının izinde Macaristan’ı keşfetmeye devam ediyoruz. Bu haftanın ayrıcalıklı rotaları arasında Balaton Gölü, Gödöllö Sarayı, Estergon Kalesi ve Zigetvra yer alıyor.

 

Bölümü izlemek için tıklayın.

SİREN ERTAN İLE BALAT - GAMZE CİZRELİ İLE AŞİYAN

İki başarılı iş kadını ve iki sevdiğim dostumla İstanbul’u keşfe çıktık. Fener Rum Lisesi, Tevfik Fikret Müze Evi ve çok daha fazlası bu bölümde.

 

Bölümü izlemek için tıklayın.

LEYLA ALATON İLE TARİHİ YARIMADA

İş dünyasındaki başarısı kadar yaşamdaki duruşuyla da ilham veren sevgili dostum Leyla Alaton ile Sultanahmet Meydanı, Caferağa Medresesi, Şerefiye Sarnıcı’nın da aralarında bulunduğu keyifli bir İstanbul keşfi yaptık.

 

Bölümü izlemek için tıklayın.